Az E-learningről részletesen…

Az iskolánál valamennyi oktatott kategóriában (B, AM, A1, A2, A) a tantermi képzés mellett elérhető az online képzési tananyag is.

Ha nincs időd a tantermi képzésre vagy szeretnéd a tanulásra fordított időt az egyéni igényeidhez igazítani, válassz online képzést a 3 féle hozzáférési időkeret közül a neked legmegfelelőbbel! A tananyagok tetszőleges számban újratanulhatók, a tesztek újra elvégezhetők, ezzel a folyamatos gyakorlási lehetőség biztosított.

Az e-tananyag része a vizsgafelkészítő alkalmazás, amely a tantermi oktatást választó tanulóink számára is elérhető. A vizsgafelkészítő segítségével hatékonyan készülhetsz fel elméleti vizsgádra, mert a próbavizsga felépítése és kérdésanyaga megegyezik a hatósági vizsgán használt alkalmazással és adatbázissal.

Sikeres KRESZ vizsga után igény esetén a gyakorlati képzést is biztosítja az IKON Autósiskola, más autósiskola választása esetén a gyakorlati órákhoz szükséges képzési igazolást az elméleti képzésről és a vizsgáról átadjuk.

Az online képzési tananyagok árait az általad választott kategória menüpontjában találod.

Be the first to comment